Indeks: KRT304140

Marka: Kreator

Zszywki D 40mm 1000szt. Stal nierdzewna

(0)

Zszywki tapicerskie typ D, wykonane ze stali nierdzewnej INOX, szerokość zszywki 6mm, grubość profilu zszywki 1,1x1,2mm. Do użytku ze zszywaczami ręcznymi i pneumatycznymi. Stosowane do mocowania tkanin, siatek, foli, listew w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Zszywki zestali nierdzewnej INOX polecamy do pracy w środowisku wilgotnym, zasolonym...

Cena 152,21 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT061430

Marka: Kreator

Bit imbusowy 6 x 25mm , 2szt.

(0)

Bit wkrętakowy HEX (sześciokątny, imbusowy),  wykonany z wysokiej jakości stali S2. Stal S2 charakteryzuje się większą odpornością na pękanie i mniejsza plastycznością niż stal chromowo – wanadowa co przekłada się na dłuższą żywotność i trwałość narzędzia. Bity HEX przeznaczone są do mocowania w uchwytach do bitów, gniazd wiertarko wkrętarek, lub w...

Cena 8,12 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT406101

Marka: Kreator

Punktak 100mm okrągły Profi

(0)

Profesjonalny punktak ze stali S2, ergonomiczny dwumateriałowy uchwyt pokryty miękką gumą, trzon punktaka wykonany ze stali S2, szpic precyzyjnie zaostrzony o przekroju okrągłym. Idealne narzędzie do punktowania, robienia otworów w miękkich materiałach jak gumie, tkaninach, papierach, kartonach, listewkach itp.

Cena 16,24 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Pneumatyka
Pneumatyka

Pneumatyka

Podkategorie

Aktywne filtry

Indeks: KRT615121

Marka: Kreator

Szczypce do zaciskania końcówek telefonicznych HQ

(0)

Szczypce są idealne do prac przy internetowych kablach sieciowych, kablach telewizyjnych, domofonowych etc. Szczypce KREATOR są wyposażone w ostrze do cięcia kabla, następnie do zdejmowania izolacji i na koniec zaciskania końcówek. Modułowe narzędzie do zaciskania jest wyposażone w ergonomiczny uchwyt i mechanizm zapadkowy, który zapewnia większą moc przy...

Cena 146,12 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT615112

Marka: Kreator

Szczypce do zaciskania konektorów HQ

(0)

Profesjonalne szczypce KREATOR do zaciskania konektorów HQ Szczypce do końcówek kabli są wyposażone w mechanizm zapadkowy, który zapewnia większą moc przy mniejszym wysiłku. Można regulować siłę docisku szczypiec tak aby zawsze używać odpowiedniej siły bez uszkadzania izolacji. Długość szczypiec wynosi 230mm.

Cena 127,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT615111

Marka: Kreator

Ściągacz izolacji i zaciskarka do konektorów 2 w 1 PROFI HQ

(0)

Szczypce są profesjonalnym urządzenia zarówno do ściągania izolacji jak i zaciskania końcówek. Można go używać do przecinania kabli, zdejmowania izolacji z przewodów elektrycznych, a także do zaciskania końcówek kablowych. Umożliwia zdejmowanie izolacji z przewodów AWG 12-24 (średnica: 2,0527 mm - 0,5106 mm), przecinanie kabli AWG 10-22 (średnica: 2,5883...

Cena 93,36 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT615103

Marka: Kreator

Końcówki konektorowe kpl. 160szt.

(0)

Zestaw 160 elementów zawiera pełną gamę końcówek kablowych do przewodów elektrycznych. Końcówki KREATOR są umieszczone w przezroczystym organizerze co ułatwia przechowywanie i daje szybki dostęp do wybranych elementów kompletu.

Cena 94,50 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: POWX1706

Kompresor walizkowy 180l/min

(0)

Bezolejowy, przenośny kompresor walizkowy. Kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwia transport i przechowywanie. Kompresor dostarczany jest z pistoletem do pompowania kół i zestawem dysz i szpilek do ogólnego przeznaczenia.

Cena 575,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: POWAIR0020

Zestaw narzędzi pneumatycznych

(0)

Zestaw narzędzi pneumatycznych: - Pistolet do przedmuchiwania krótki - Pistolet do pompowania kół z manometrem 8Bar - Pistolet do malowania z górnym zbiornikiem 600ml - Pistolet do ropowania 850ml - Wąż ciśnieniowy 5mx8mm

Cena 198,01 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: POWAIR0100

Pistolet do pompowania kół

(0)

Pistolet do pompowania kół. Aluminiowa sztywna konstrukcja ze standardową szybkozłączką do podłączenia węża, manometr 0-12Bar wężyk o długości 440mm. 

Cena 64,00 zł
Więcej
Dostępny


Pistolety pneumatyczne to narzędzia zasilane sprężonym powietrzem. Wykorzystywane są w wielu różnych branżach, w tym w przemyśle, budownictwie, naprawie samochodów i innych pracach warsztatowych.

Pistolet pneumatyczny składa się z następujących elementów:

 - Korpus - stanowi główną część pistoletu. W jego wnętrzu znajduje się mechanizm napędzany sprężonym powietrzem.

 - Dysza - to element, przez który wypływa powietrze. W zależności od kształtu i wielkości dyszy, pistolet może być wykorzystywany do różnych zastosowań.

 - Włącznik - służy do włączania i wyłączania pistoletu.

Pistolet pneumatyczny może być wykorzystywany do wielu różnych zadań, w tym:

 - Malowanie - pistolety malarskie służą do nakładania farby, lakieru lub innych materiałów na powierzchnie.

 - Czyszczenie -pistolety do płukania wykorzystywane są do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni.

Pistolet pneumatyczny to bardzo uniwersalne narzędzie, które może być wykorzystywane do wielu różnych prac. Wybierając pistolet pneumatyczny, należy zwrócić uwagę na następujące czynniki:

 - Typ pistoletu - należy wybrać pistolet, który jest odpowiedni do danego zastosowania.

 - Ciśnienie robocze - należy wybrać pistolet, który jest przystosowany do pracy z odpowiednim ciśnieniem sprężonego powietrza.

 - Waga - należy wybrać pistolet o odpowiedniej wadze, aby był łatwy w użyciu.

 - Bezpieczeństwo - należy wybrać pistolet, który spełnia wymagania bezpieczeństwa.