Indeks: KRT304140

Marka: Kreator

Zszywki D 40mm 1000szt. Stal nierdzewna

(0)

Zszywki tapicerskie typ D, wykonane ze stali nierdzewnej INOX, szerokość zszywki 6mm, grubość profilu zszywki 1,1x1,2mm. Do użytku ze zszywaczami ręcznymi i pneumatycznymi. Stosowane do mocowania tkanin, siatek, foli, listew w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Zszywki zestali nierdzewnej INOX polecamy do pracy w środowisku wilgotnym, zasolonym...

Cena 152,21 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT061430

Marka: Kreator

Bit imbusowy 6 x 25mm , 2szt.

(0)

Bit wkrętakowy HEX (sześciokątny, imbusowy),  wykonany z wysokiej jakości stali S2. Stal S2 charakteryzuje się większą odpornością na pękanie i mniejsza plastycznością niż stal chromowo – wanadowa co przekłada się na dłuższą żywotność i trwałość narzędzia. Bity HEX przeznaczone są do mocowania w uchwytach do bitów, gniazd wiertarko wkrętarek, lub w...

Cena 8,12 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT406101

Marka: Kreator

Punktak 100mm okrągły Profi

(0)

Profesjonalny punktak ze stali S2, ergonomiczny dwumateriałowy uchwyt pokryty miękką gumą, trzon punktaka wykonany ze stali S2, szpic precyzyjnie zaostrzony o przekroju okrągłym. Idealne narzędzie do punktowania, robienia otworów w miękkich materiałach jak gumie, tkaninach, papierach, kartonach, listewkach itp.

Cena 16,24 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Nasze aukcje Allegro

Skrobaki
Skrobaki

Skrobaki

Aktywne filtry

Indeks: KRT000604

Marka: Kreator

Skrobak metalowy z długą rączką

(0)

Profesjonalny skrobak do usuwania zanieczyszczeń, farb, naklejek, klejów z twardych powierzchni jak szkło, metale itp. Solidna metalowa konstrukcja, wygodny długi uchwyt pokryty na rękojeści ergonomicznie ukształtowanym plastikiem, ostrze trwale mocowane za pomocą 2 śrub. Do pracy z ostrzami łamanymi 18mm KRT000402.

Cena 62,91 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT000603

Marka: Kreator

Skrobak metalowy 5szt. Ostrzy

(0)

Kieszonkowy skrobak do usuwania zanieczyszczeń, farb, naklejek, klejów z twardych powierzchni jak szkło, metale itp. Solidna metalowa konstrukcja pokryta miękką gumą zapewniającą komfortową nawet długotrwałą pracę, Stabilne, wysuwane blokowane zapadkowo ostrze ze stali SK5. W zestawie 5 sztuk dodatkowych wymiennych ostrzy.

Cena 25,83 zł
Więcej
Dostępny


Skrobaki to narzędzia ręczne używane do usuwania zabrudzeń, farby, lakieru lub innych materiałów z powierzchni. Składają się z uchwytu i ostrza, które jest zazwyczaj wykonane ze stali lub plastiku.

Skrobaki można podzielić na dwie główne kategorie:

  • Skrobaki ręczne są używane do wykonywania zadań w małej skali, takich jak usuwanie farby z mebli, zeskrobywania zaschniętego kleju ale także do prac domowych typu czyszczenie kuchennej płyty grzewczej

000603.jpg 

Skrobak ręczny

  • Skrobaki elektryczne są używane do wykonywania zadań w dużej skali, takich jak usuwanie farby z dużych powierzchni lub czyszczenie powierzchni przemysłowych.

Skrobaki ręczne są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, aby dopasować się do różnych zadań. Niektóre z najpopularniejszych typów skrobaków ręcznych to:

  • Skrobak płaski jest używany do usuwania dużych ilości materiału z płaskich powierzchni.

  • Skrobak ząbkowany jest używany do usuwania zabrudzeń lub farby z chropowatych powierzchni.

  • Skrobak uniwersalny jest używany do różnych zadań, takich jak usuwanie farby, lakieru lub zaschniętego kleju.

Skrobaki elektryczne są zazwyczaj napędzane silnikiem elektrycznym i mają ostrza wykonane ze stali lub węglików. Służą do wykonywania zadań, które byłyby zbyt czasochłonne lub trudne do wykonania za pomocą skrobaka ręcznego.

Wybierając skrobak, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

  • Typ pracy, do której będzie używany skrobak.

  • Rozmiar i kształt skrobaka.

  • Materiał, z którego wykonany jest skrobak.