Indeks: KRT304140

Marka: Kreator

Zszywki D 40mm 1000szt. Stal nierdzewna

(0)

Zszywki tapicerskie typ D, wykonane ze stali nierdzewnej INOX, szerokość zszywki 6mm, grubość profilu zszywki 1,1x1,2mm. Do użytku ze zszywaczami ręcznymi i pneumatycznymi. Stosowane do mocowania tkanin, siatek, foli, listew w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Zszywki zestali nierdzewnej INOX polecamy do pracy w środowisku wilgotnym, zasolonym...

Cena 152,21 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT061430

Marka: Kreator

Bit imbusowy 6 x 25mm , 2szt.

(0)

Bit wkrętakowy HEX (sześciokątny, imbusowy),  wykonany z wysokiej jakości stali S2. Stal S2 charakteryzuje się większą odpornością na pękanie i mniejsza plastycznością niż stal chromowo – wanadowa co przekłada się na dłuższą żywotność i trwałość narzędzia. Bity HEX przeznaczone są do mocowania w uchwytach do bitów, gniazd wiertarko wkrętarek, lub w...

Cena 8,12 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT406101

Marka: Kreator

Punktak 100mm okrągły Profi

(0)

Profesjonalny punktak ze stali S2, ergonomiczny dwumateriałowy uchwyt pokryty miękką gumą, trzon punktaka wykonany ze stali S2, szpic precyzyjnie zaostrzony o przekroju okrągłym. Idealne narzędzie do punktowania, robienia otworów w miękkich materiałach jak gumie, tkaninach, papierach, kartonach, listewkach itp.

Cena 16,24 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
 • Nasze aukcje Allegro

Aktywne filtry

Indeks: KRT811001

Marka: Kreator

Piła kątowa 550 x 120 x 400mm

(0)

Ręczna piła ukośnica do cięcia pod ustalonym katem. Sztywna solidna podstawa z wysokiej jakości aluminium, obrotowa podstawa do ustalenia kąta cięcia, możliwość stałego zablokowania prowadnicy pod kątami 0/45/36/30/22,5/15 stopni, dwustopniowy system napinania brzeszczotów o długości 550mm. W zestawie boczna - regulowana płytka oporowa do seryjnego,...

Cena 339,00 zł
Więcej
Wkrótce dostępne

Indeks: KRT809001

Marka: Kreator

Skrzynka uciosowa z piłą grzbietnicą

(0)

Piła grzbietnica do prostoliniowego cięcia drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych itp. Hartowane, trójstronnie ostrzone zęby, ergonomiczny uchwyt ze wstawkami z miękkiej gumy. W zestawie skrzynka uciosowa z wytrzymałego tworzywa.

Cena 99,45 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT808002

Marka: Kreator

Piła otwornica 300mm / 7TPI

(0)

Ręczna piła, otwornica do precyzyjnego cięcia. Wyjątkowo wąski brzeszczot umożliwia cięcie, wycinanie otworów i krzywizn w drewnie, materiałach drewnopochodnych i tworzywach sztucznych. Brzeszczot o długości 300mm z hartowanymi, trójstronnie ostrzonymi zębami połączony jest z wygodnym profilowanym uchwytem. 

Cena 32,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT807201

Marka: Kreator

Piła kabłąkowa 760mm

(0)

Uniwersalna piła kabłąkowa do cięcia drzewa, drewna budowalnego, gałęzi itp. Stalowy kabłąk o wysokim profilu umożliwia cięcie materiałów o dużych średnicach. Osłona dłoni i miękki uchwyt gwarantują bezpieczną i przyjemną nawet długotrwałą pracę.

Cena 58,50 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT807101

Marka: Kreator

Piła kabłąkowa 530mm

(0)

Uniwersalna piła kabłąkowa do cięcia drzewa, drewna budowalnego, gałęzi itp. Stalowy kabłąk o wysokim profilu umożliwia cięcie materiałów o dużych średnicach. Osłona dłoni i miękki uchwyt gwarantują bezpieczną i przyjemną nawet długotrwałą pracę.

Cena 50,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT807001

Marka: Kreator

Piła kabłąkowa 300mm

(0)

Uniwersalna piła kabłąkowa do cięcia drzewa, drewna budowalnego, gałęzi itp. Stalowy kabłąk o wysokim profilu umożliwia cięcie materiałów o dużych średnicach. Osłona dłoni i miękki uchwyt gwarantują bezpieczną i przyjemną nawet długotrwałą pracę. W zestawie dodatkowo brzeszczot do metalu. 

Cena 40,00 zł
Więcej
Dostępny


Piły to narzędzia używane do cięcia materiałów. Składają się z ostrza, które jest zazwyczaj wykonane ze stali, i uchwytu, który umożliwia użytkownikowi trzymanie piły i kierowanie jej.

Piły można podzielić na dwie główne kategorie:

 • Piły ręczne są używane do cięcia małych elementów lub do cięcia w trudno dostępnych miejscach. Piły ręczne są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, w tym piły stolarskie, piły do metalu i piły do cięcia płytek.

KRT811001.jpg 

Piła ręczna

 • Piły mechaniczne są używane do cięcia dużych elementów lub do cięcia z dużą prędkością. Piły mechaniczne są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, w tym piły taśmowe, piły tarczowe i piły ukośne.

Piła tarczowa

Niektóre z najpopularniejszych typów pił to:

 • Piła ręczna do drewna jest używana do cięcia drewna na różne kształty i rozmiary. Piły ręczne do drewna są dostępne w różnych rozmiarach, aby dopasować się do różnych zastosowań.

 • Piła ręczna do metalu jest używana do cięcia metalu na różne kształty i rozmiary. Piły ręczne do metalu są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby dopasować się do różnych zastosowań.

 • Piła do cięcia płytek jest używana do cięcia płytek ceramicznych lub porcelanowych na różne kształty i rozmiary. Piły do cięcia płytek są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby dopasować się do różnych zastosowań.

 • Piła taśmowa jest używana do cięcia dużych elementów drewna, metalu lub innych materiałów. Piły taśmowe są dostępne w różnych rozmiarach i mocach, aby dopasować się do różnych zastosowań.

 • Piła tarczowa jest używana do cięcia drewna, metalu lub innych materiałów. Piły tarczowe są dostępne w różnych rozmiarach i mocach, aby dopasować się do różnych zastosowań.

 • Piła ukośna jest używana do cięcia drewna, metalu lub innych materiałów pod kątem. Piły ukośne są dostępne w różnych rozmiarach i mocach, aby dopasować się do różnych zastosowań.

Wybierając piłę, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • Typ materiału, który będzie cięty.

 • Rozmiar materiału, który będzie cięty.

 • Dokładność cięcia, która jest potrzebna.

 • Koszt piły.