Indeks: KRT304140

Marka: Kreator

Zszywki D 40mm 1000szt. Stal nierdzewna

(0)

Zszywki tapicerskie typ D, wykonane ze stali nierdzewnej INOX, szerokość zszywki 6mm, grubość profilu zszywki 1,1x1,2mm. Do użytku ze zszywaczami ręcznymi i pneumatycznymi. Stosowane do mocowania tkanin, siatek, foli, listew w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Zszywki zestali nierdzewnej INOX polecamy do pracy w środowisku wilgotnym, zasolonym...

Cena 152,21 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT061430

Marka: Kreator

Bit imbusowy 6 x 25mm , 2szt.

(0)

Bit wkrętakowy HEX (sześciokątny, imbusowy),  wykonany z wysokiej jakości stali S2. Stal S2 charakteryzuje się większą odpornością na pękanie i mniejsza plastycznością niż stal chromowo – wanadowa co przekłada się na dłuższą żywotność i trwałość narzędzia. Bity HEX przeznaczone są do mocowania w uchwytach do bitów, gniazd wiertarko wkrętarek, lub w...

Cena 8,12 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KRT406101

Marka: Kreator

Punktak 100mm okrągły Profi

(0)

Profesjonalny punktak ze stali S2, ergonomiczny dwumateriałowy uchwyt pokryty miękką gumą, trzon punktaka wykonany ze stali S2, szpic precyzyjnie zaostrzony o przekroju okrągłym. Idealne narzędzie do punktowania, robienia otworów w miękkich materiałach jak gumie, tkaninach, papierach, kartonach, listewkach itp.

Cena 16,24 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Nasze aukcje Allegro

Zestawy
Zestawy

Zestawy

Aktywne filtry„Zestawy ochronne BHP to zestawy odzieży i sprzętu ochronnego, które pomagają chronić pracowników przed zagrożeniami bezpieczeństwa w miejscu pracy. Zestawy te mogą zawierać różne elementy, w zależności od konkretnych zagrożeń, przed którymi mają chronić, ale zazwyczaj obejmują :

  • Kask ochronny: chroni głowę przed uderzeniami, uderzeniami i porażeniem prądem elektrycznym.

 KRTS00001_1.jpg

Kask ochronny

  • Okulary ochronne: chronią oczy przed odpryskami, kurzem , chemikalia i inne niebezpieczne substancje.

 KRTS30001.jpg

Okulary ochronne

  • Ochrona słuchu: chroni uszy przed hałasem.

 KRTS40002_2.jpg

Ochrona słuchu

  • Rękawice robocze: chronią dłonie przed skaleczeniami, otarciami i chemikaliami.

 KRTT008XXL.jpg

Rękawice robocze

  • Buty robocze: chronią stopy przed uderzeniami, uderzeniami, przebiciem i poślizgnięciem się.

 

Zestawy ochronne BHP są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby dopasować się do różnych potrzeb użytkowników. Ważne jest, aby wybrać zestaw, który dobrze pasuje i zapewnia niezbędną ochronę przed zagrożeniami występującymi w miejscu pracy.

Zestawy ochronne BHP należy regularnie czyścić i konserwować, aby zapewnić ich prawidłowe działanie. Należy je również wymieniać, gdy są uszkodzone lub zużyte.

Prawidłowe stosowanie zestawów ochronnych BHP może pomóc zapobiec obrażeniom i zapewnić bezpieczeństwo pracowników”.