Nasza historia to ponad 25-pięcio letnie doświadczenie w sprzedaży narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

W tym czasie daliśmy się poznać jako solidny partner w relacjach biznesowych, a działalność dystrybucyjna zmieniła się z lokalnej w ogólnopolską.

Zaczynaliśmy w 1994 roku jako partner handlowy największego importera narzędzi w Polsce, firmy TOPEX .

Czas współpracy z firmą TOPEX to bardzo intensywny okres w życiu naszej firmy, który zaowocował licznymi kontaktami z polskimi oraz zagranicznymi producentami i dystrybutorami narzędzi ręcznych, i elektronarzędzi  Dość powiedzieć, że naszymi partnerami handlowymi były takie firmy jak UNION VIS (obecnie KLINGSPOR), PFERD-VSM, KUŹNIA SUŁKOWICE, GRIT, CELMA, TOYA, PROFIX i wiele innych. Do dnia dzisiejszego utrzymujemy dobre kontakty ze wszystkimi firmami, które pojawiły się na naszej drodze zawodowej. Dzięki tym kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia naszych klientów.

W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z belgijską firmą VARO VIC VAN ROMPUY NV, właścicielem marki KREATOR, którą reprezentujemy w Polsce. Nasz belgijski partner jest firmą, która od ponad 50-sięciu lat działa na rynku europejskim, w Australii oraz w USA, oferując swoim odbiorcą elektronarzędzia pod marką POWERPLUS oraz narzędzia ręczne, narzędzia ogrodowe i osprzęt do elektronarzędzi pod marką KREATOR.

Zarówno POWERPLUS jak i KREATOR to szeroki asortyment narzędzi dla wymagających majsterkowiczów ale także ceniących sobie jakość profesjonalistów.  Wszystkie produkty zapakowane są w estetyczne, przyciągające wzrok ekspozytory, wspaniale prezentujące się na regałach.

Nasza firma od początku swej działalności stawia na budowanie dobrych relacji ze współpracującymi z nami firmami. Dobra współpraca w naszym rozumieniu musi opierać się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Dlatego właśnie staramy się pracować nie tylko z firmami w pojęciu ogólnym ale przede wszystkim z ludźmi, którzy w nich pracują. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę złożonych zamówień.

Wszystkie narzędzia oferowane przez naszą firmę znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym oraz na aukcjach ALLEGRO. Sprzedawane przez nas produkty posiadamy fizycznie w magazynie co sprawia, że czas realizacji zamówień jest krótki.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów hurtowych, a także sklepy branży narzędziowej i budowlanej, którym oferujemy atrakcyjne rabaty.

 DO ZOBACZENIA